SegFault w Warszawie i Krakowie!

Mamy dla Was ciekawą informację, zostaliśmy Media Partnerem konferencji SegFault. W tym roku odbywać będzie się ona w Krakowie oraz po raz pierwszy w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do wpisu po więcej informacji!

25 październik – Warszawa

 

W tym roku SegFault odbędzie się po raz pierwszy w Warszawie! Na tej edycji możecie spodziewać się tematyki związanej z Data Engineering i Applied ML / AI. Organizatorzy zapewniają rzeczywiste projekty, a nie samą teorię. Podczas prezentacji pojawią się konkretne rozwiązania, które można zastosować w praktyce. Ponadto pojawią się osoby znane ze świata IT. Więcej znajdzie TUTAJ.

 

25-26 listopada – Kraków

Po wrześniowej edycji czas na kolejną w Krakowie. Będzie to tym razem dwudniowa konferencja w stylu Unconference. W kalendarzu konferencji IT SegFault Unconference zajęło miejsce CoreDump. Pierwszy dzień wydarzenia to formuła Unconference, czyli wymiana doświadczeń oraz najlepsi prelegenci. Ciekawy dla Was będzie fakt, iż to Wy wybieracie tematy. Drugi dzień to prelekcje, które będą odpowiedziami na nurtujące Was pytania. Po konferencji organizatorzy zapraszają na AfterParty, gdzie będzie można luźno porozmawiać z prelegentami i innymi uczestnikami. Więcej znajdziecie TUTAJ.

Zniżki

Jako Media Partnerzy mamy dla Was zniżkę 10% na bilety.

  • Warszawa: WAW_CODECOUPLE_10
  • Kraków: KRK_CODECOUPLE_10