Media Partnerzy Quality Excites 2019!

Mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość. Zostaliśmy partnerem medialnym Quality Excites 2019. Ten rok będzie wyjątkowy, ponieważ organizatorzy oferują nam całkiem nową formułę konferencji. Zapraszamy do wpisu po więcej szczegółów!

Quality Excites 2019

28 i 29 czerwca w Gliwicach odbędzie się ósma edycja Quality Excites – ogólnopolskiej konferencji o jakości oprogramowania organizowanej przez firmę Future Processing. W tym roku organizatorzy oprócz zagadnień testerskich postawili również na tematy developerskie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Quality Excites zawsze gościło developerów, testerów, menadżerów projektów oraz team liderów, jednak konferencja zawsze kojarzona była z tematami QA. W tym roku znajdzie się też sporo tematów programistycznych. Dzięki rozszerzeniu tematyki konferencji jej organizatorzy pragną podkreślić fakt, że zadowolenie klienta jest nadrzędnym celem zespołów w IT, a jednym z elementów, które ma bezpośrednie przełożenie na to zadowolenie, jest właśnie jakość. Odpowiedzialność za jej zapewnienie to jednak nie tylko zadanie inżynierów jakości, a całego zespołu. Następstwem wprowadzenia tejże zmiany jest nadanie tegorocznemu wydarzeniu motywu przewodniego: „Ścieżki do jakości”.

Call For Proposals

Do 17 marca możecie zgłaszać swoje propozycje na Call For Proposals. Zgłaszać można zarówno propozycje wykładów, warsztatów, jak i paneli dyskusyjnych.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji oraz składania propozycji swoich prezentacji!!! Śledźcie nas, w następnych artykułach więcej informacji dotyczących konferencji:)