4Developers 2017 – wygraj wejściówkę!

W tym roku zostaliśmy partnerem medialnym konferencji 4Developers Łódź.  Jest to lokalna edycja największego festiwalu technologicznego w Polsce, na którą Was serdecznie zapraszamy. Wydarzenie odbędzie się 9.11.2017 w Bionanoparku w Łodzi. Dla jednego z naszych czytelników mamy prezent.

Główna edycja 4Developers organizowana jest w Warszawie. W tym roku zgromadziła ponad 1800 uczestników. Łódź będzie kolejnym miejscem, gdzie odbędzie się lokalna edycja tego wydarzenia. Dostępne będą 4 ścieżki tematyczne:

  • Bazy danych
  • JVM
  • JavaScript
  • Agile

Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na miejscu spotkać będziemy mogli znanych prelegentów, których prezentacje rozpisane są już w agendzie na stronie wydarzenia.

W ramach współpracy otrzymaliśmy jedną darmową wejściówkę. Postanowiliśmy przeprowadzić quiz, na podstawie którego przyznamy ją jednemu z Was. Co należy zrobić żeby wygrać? Wystarczy odpowiedzieć poprawnie i jak najszybciej na pytania w ankiecie dostępnej TUTAJ do 31.10 włącznie. Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie w naszych wpisach (zobaczymy kto czytał uważnie).

Po zakończeniu konkursu skontaktujemy się ze zwycięzcą i przekażemy bilet. Dla wszystkich pozostałych, którym nie udało się wygrać mamy nagrodę pocieszenia w postaci 15% kodu zniżkowego. Wystarczy przy rejestracji na stronie https://4developerslodz2017.evenea.pl podać kod rabatowy: codecouple.

Zapraszamy również na relację live na naszym twiterze oraz relację po zakończeniu konferencji na naszym blogu.